ПРОТИГРИБКОВИЙ ЗАСІБ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

засіб призначений для знищення та запобігання появі грибків, плісняви, моху, водоростей та інших мікроорганізмів усередині та зовні приміщень. Застосовується на пофарбованих, кам’яних, бетонних, керамічних, дерев’яних та інших поверхнях. Рекомендується до застосування в приміщеннях з високою вологістю.

ВИТРАТА:

1 л вистачає на 10 м².

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

поверхня повинна бути міцною, чистою, сухою та придатною для обробки. Нетривкі старі покриття, бруд та висоли слід ретельно видалити. Нарости мікроорганізмів обережно очистити механічним способом за допомогою шпателя або жорсткої щітки, намагаючись зберігти чисті не вражені ділянки поверхні. Промити теплою водою без застосування миючих засобів. Висушити.

СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ:

наносити щіткою, валиком або розбрискати (на відстані 10-20 см). Роботи проводити при температурі від +5 до +35°С. Нанесений засіб залишити на поверхні на добу. При сильному ураженні поверхні процедуру повторити через 24 години.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

зберігати в недоступному для дітей місці. Не вдихати при розпилюванні. При потраплянні в очі і на шкіру ретельно промити водою. Роботи проводити в захисному одязі. Не допускати потрапляння в каналізацію, водойми і ґрунт.

14
kg
7
kg
4.2
kg
1.4
kg