ЗАСІБ АНТИЦВІЛЬ

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Засіб призначений для знищення грибків, плісняви, моху, водоростей та інших мікроорганізмів всередині та зовні приміщень. Застосовується на пофарбованих, кам’яних, бетонних, керамічних, дерев’яних та інших поверхнях. Діє одразу після нанесення. ВЛАСТИВОСТІ: Знищує спори мікроорганізмів біологічного походження (грибків, плісняви, моху, водоростей, тощо). Має дезінфікуючу дію. Містить хлор.

СКЛАД:

Водний розчин натріумгіпохлориту.

РОЗВЕДЕННЯ:

Засіб готовий до застосування.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:

Без попередньої обробки поверхні.

СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ:

Розбризкати на уражені ділянки поверхні на відстані 10-20 см. Якщо поверхня сильно пошкоджена мікроорганізмами через 10-20 хвилин обробку повторити. Через 20 хвилин після фінальної обробки поверхню промити великою кількістю води. Роботи проводити при температурі від +5°С до +20°С. Після використання розпилюючий пристрій ретельно промити водою.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вдихати при розпилюванні. При потраплянні в очі і на шкіру ретельно промити чистою водою. Роботи поводити в захисному одязі. Після проведення робіт приміщення провітрити. Не допускати потрапляння в каналізацію, водойми і в грунт.

14
kg
7
kg
4.2
kg
1.4
kg